Le Labo Ylang 49
View listing6 hours ago
Not enough comps yet
$2.90/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$160median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Le Labo Ylang 49 over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Le Labo Ylang 49
View listing6 hours ago
Not enough comps yet
$2.90/ml
Shipping not stated
Le Labo Ylang 49
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$3.20/ml
Shipping included
Le Labo Ylang 49
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$3.20/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Le Labo Ylang 49 | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 6 hours ago |
Le Labo Ylang 49 | u/Jayyy_Knows | 50 ml | full bottle | $160.00 $3.20/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Le Labo Ylang 49 | u/Jayyy_Knows | 50 ml | full bottle | $160.00 $3.20/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 4 days ago |