Creed Aventus
View listing2 hours ago
Not enough comps yet
$4.49/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$223median ask · 4 asks · 6 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Creed Aventus over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Creed Aventus
View listing2 hours ago
Not enough comps yet
$4.49/ml
Shipping included
Creed Aventus
View listing4 hours ago
Near market · 8 comps
$3.20/ml
Plus $6.00 shipping
Creed Aventus
View listing11 hours ago
13% above market · 8 comps
$3.50/ml
Shipping included
Creed Aventus
View listing1 day ago
Near market · 3 comps
$4.60/ml
Plus $7.50 shipping
Creed Aventus
View listing1 day ago
11% above market · 2 comps
$3.40/ml
Shipping included
Creed Aventus
View listing1 day ago
35% above market · 3 comps
$6.20/ml
Plus $10.00 shipping
Creed Aventus
View listing1 day ago
13% above market · 8 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Creed Aventus
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Shipping not stated
Creed Aventus
View listing2 days ago
17% under market · 8 comps
$2.75/ml
Shipping not stated
Creed Aventus
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$2.70/ml
Plus $6.00 shipping
Creed Aventus
View listing3 days ago
Near market · 5 comps
$2.56/ml
Plus $6.00 shipping
Creed Aventus
View listing3 days ago
23% above market · 8 comps
$3.80/ml
Plus $8.00 shipping
Creed Aventus
View listing4 days ago
18% above market · 2 comps
$3.54/ml
Plus $7.00 shipping
Creed Aventus
View listing4 days ago
77% above market · 8 comps
$5.50/ml
Plus $7.00 shipping
Creed Aventus
View listing4 days ago
18% above market · 2 comps
$3.07/ml
Plus $7.00 shipping
Creed Aventus
View listing4 days ago
6% under market · 8 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Creed Aventus
View listing4 days ago
32% under market · 3 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Creed Aventus
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$7.06/ml
Plus $6.00 shipping
Creed Aventus
View listing4 days ago
24% under market · 8 comps
$2.40/ml
Shipping not stated
Creed Aventus
View listing5 days ago
44% under retail
$2.83/ml
Shipping not stated
Creed Aventus
View listing5 days ago
Near market · 3 comps
$4.60/ml
Plus $7.50 shipping
Creed Aventus
View listing5 days ago
13% under market · 2 comps
$2.50/ml
Shipping not stated
Creed Aventus
View listing9 days ago
9% under market · 8 comps
$3.00/ml
Shipping included
Creed Aventus
View listing10 days ago
61% under retail
$2.00/ml
Shipping included
Creed Aventus
View listing12 days ago
8% under market · 5 comps
$2.35/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed Aventus | u/ciske76 | 50 ml | partial bottle new open box | $155.00 $4.49/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 hours ago |
Creed Aventus | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $32.00 $3.20/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 8 comps | 4 hours ago |
Creed Aventus | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping included | 13% above market · 8 comps | 11 hours ago |
Creed Aventus | u/youme211 | 5 ml | decant | $23.00 $4.60/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 3 comps | 1 day ago |
Creed Aventus | u/Jayyy_Knows | 50 ml | full bottle sealed | $170.00 $3.40/ml Shipping included | 11% above market · 2 comps | 1 day ago |
Creed Aventus | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $31.00 $6.20/ml Plus $10.00 shipping | 35% above market · 3 comps | 1 day ago |
Creed Aventus | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | 13% above market · 8 comps | 1 day ago |
Creed Aventus | u/Illustrious_Theory13 | 3 ml | decant | $12.00 $4.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Creed Aventus | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $27.50 $2.75/ml Shipping not stated | 17% under market · 8 comps | 2 days ago |
Creed Aventus | u/uoenoMeh | 30 ml | decant | $81.00 $2.70/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 2 comps | 2 days ago |
Creed Aventus | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $256.00 $2.56/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 5 comps | 3 days ago |
Creed Aventus | u/Advantageous01 | 10 ml | decant | $38.00 $3.80/ml Plus $8.00 shipping | 23% above market · 8 comps | 3 days ago |
Creed Aventus | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $177.00 $3.54/ml Plus $7.00 shipping | 18% above market · 2 comps | 4 days ago |
Creed Aventus | u/NC-BST | 10 ml | decant used | $55.00 $5.50/ml Plus $7.00 shipping | 77% above market · 8 comps | 4 days ago |
Creed Aventus | u/NC-BST | 30 ml | decant used | $92.00 $3.07/ml Plus $7.00 shipping | 18% above market · 2 comps | 4 days ago |
Creed Aventus | u/Eelums86 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 6% under market · 8 comps | 4 days ago |
Creed Aventus | u/Eelums86 | 5 ml | decant | $15.00 $3.00/ml Shipping not stated | 32% under market · 3 comps | 4 days ago |
Creed Aventus | u/Idiotsandcheapskate | 1.7 ml | sample new open box | $12.00 $7.06/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Creed Aventus | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Shipping not stated | 24% under market · 8 comps | 4 days ago |
Creed Aventus | u/ritual-labs | 100 ml | partial bottle used | $170.00 $2.83/ml Shipping not stated | 44% under retail | 5 days ago |
Creed Aventus | u/youme211 | 5 ml | decant | $23.00 $4.60/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 3 comps | 5 days ago |
Creed Aventus | u/xRightyx | 30 ml | decant | $75.00 $2.50/ml Shipping not stated | 13% under market · 2 comps | 5 days ago |
Creed Aventus | u/decant_desk | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping included | 9% under market · 8 comps | 9 days ago |
Creed Aventus | u/partial_guy | 100 ml | partial bottle used | $160.00 $2.00/ml Shipping included | 61% under retail | 10 days ago |
Creed Aventus | u/fixture_seller | 100 ml | full bottle new open box | $235.00 $2.35/ml Shipping included | 8% under market · 5 comps | 12 days ago |
Creed Aventus
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.27/ml
Shipping not stated
Creed Aventus
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$3.00/ml
Shipping included
Creed Aventus
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping not stated
Creed Aventus
View listing3 days ago
8% above market · 5 comps
$2.70/ml
Shipping included
Creed Aventus
View listing4 days ago
20% above market · 5 comps
$3.00/ml
Shipping included
Creed Aventus
View listing4 days ago
26% under market · 2 comps
$2.58/ml
Shipping included
Creed Aventus
View listing5 days ago
18% under market · 5 comps
$2.16/ml
Shipping not stated
Creed Aventus
View listing5 days ago
Near market · 5 comps
$2.50/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed Aventus | u/_Ambx | 55 ml | partial bottle used | $125.00 $2.27/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Creed Aventus | u/Signal-Inflation5914 | 30 ml | full bottle | $90.00 $3.00/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Creed Aventus | u/Julio_is_autistic | 100 ml | swap used | — Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Creed Aventus | u/Burrzky | 100 ml | full bottle used | $270.00 $2.70/ml Shipping included | 8% above market · 5 comps | 3 days ago |
Creed Aventus | u/jjjjkid13 | 100 ml | full bottle new open box | $300.00 $3.00/ml Shipping included | 20% above market · 5 comps | 4 days ago |
Creed Aventus | u/ducks2024 | 50 ml | full bottle used | $129.00 $2.58/ml Shipping included | 26% under market · 2 comps | 4 days ago |
Creed Aventus | u/TradrzAdmin | 100 ml | full bottle used | $210.00 $2.16/ml Shipping not stated | 18% under market · 5 comps | 5 days ago |
Creed Aventus | u/MountainLetterhead94 | 100 ml | full bottle used | $250.00 $2.50/ml Shipping included | Near market · 5 comps | 5 days ago |