Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 2 days ago by u/Ok-Procedure-1116 · 48 comments

BYREDO | BTSO | BVLGARI | CARON | CAROLINA HERRERA | FRAGRANCE DU BOIS | GIVENCHY | INITIO | VAN CLEEF | MISC

Listing photos

24 bottles in this post · 7 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Bal d'Afrique AbsoluByredo · Full · 100 ml$320.00$3.20/ml3% above market
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$320.00

$3.20/ml

3% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Mojave Ghost AbsoluByredo · Full · 100 ml$320.00$3.20/ml12% above market
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$320.00

$3.20/ml

12% above market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Le Gemme SahareBvlgari · Full · 30 ml$76.00$2.53/mlNo comps yet
Full
full bottle30 mlbottle only

$76.00

$2.53/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Pour un Homme de Caron ParfumCaron · Full · 100 ml$110.00$1.10/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$110.00

$1.10/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Cedar ChicCarolina Herrera · Decant · 10 ml$37.00$3.70/ml40% under market
Full

Carolina Herrera

Cedar Chic

decant10 ml

$37.00

$3.70/ml

40% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Fève GourmandeGuerlain · Full · 200 ml$450.00$2.25/ml10% above market
Full
full bottle200 mlbottle only

$450.00

$2.25/ml

10% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Absolute AphrodisiacInitio · Full · 90 ml$205.00$2.28/mlNo comps yet
Full
full bottle90 mlsealedfull presentation

$205.00

$2.28/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
CuirYves Saint Laurent · Full · 125 ml$210.00$1.68/mlNo comps yet
Full

Yves Saint Laurent

Cuir

full bottle125 mlsealedfull presentation

$210.00

$1.68/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
MYSLF ParfumYves Saint Laurent · Full · 150 ml$150.00$1.00/mlNo comps yet
Full

Yves Saint Laurent

MYSLF Parfum

full bottle150 mlsealedfull presentation

$150.00

$1.00/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Summer MinkBWFH · Full · 100 ml$101.00$1.01/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlsealedbottle only

$101.00

$1.01/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Bad Boy CobaltCarolina Herrera · Full · 100 ml$86.00$0.86/mlNo comps yet
Full

Carolina Herrera

Bad Boy Cobalt

full bottle100 mlbottle only

$86.00

$0.86/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
The Most Wanted ParfumAzzaro · Full · 150 ml$101.00$0.67/mlNo comps yet
Full
full bottle150 mlsealedfull presentation

$101.00

$0.67/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Cologne Forte CologneGuerlain · Full$160.00Near market
Full
full bottlenew open box

$160.00

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Spiritueuse Double VanilleGuerlain · Decant · 10 ml$36.00$3.60/ml27% under market
Full
decant10 ml

$36.00

$3.60/ml

27% under market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Spiritueuse Double VanilleGuerlain · Decant · 30 ml$92.00$3.07/ml24% under market
Full
decant30 ml

$92.00

$3.07/ml

24% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Bal d'Afrique AbsoluByredo · Decant · 10 ml$41.00$4.10/ml17% under market
Full
decant10 ml

$41.00

$4.10/ml

17% under market · 6 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Bal d'Afrique AbsoluByredo · Decant · 30 ml$100.00$3.33/ml23% under market
Full
decant30 ml

$100.00

$3.33/ml

23% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Drunk LoversBorn to Stand Out · sold · Full · 100 ml$215.00$2.15/mlsold
Full

Born to Stand Out

Drunk Lovers

soldfull bottle100 mlbottle only

$215.00

$2.15/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Drunk LoversBorn to Stand Out · sold · Full · 50 ml$170.00$3.40/mlsold
Full

Born to Stand Out

Drunk Lovers

soldfull bottle50 mlbottle only

$170.00

$3.40/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Lucius MaximusFragrance du Bois · sold · Full · 100 ml$310.00$3.10/mlsold
Full

Fragrance du Bois

Lucius Maximus

soldfull bottle100 mlsealedfull presentation

$310.00

$3.10/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Trouble-FêteGivenchy · sold · Full · 100 ml$280.00$2.80/mlsold
Full
soldfull bottle100 mlbottle only

$280.00

$2.80/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
SaharienneYves Saint Laurent · sold · Full · 125 ml$195.00$1.56/mlsold
Full

Yves Saint Laurent

Saharienne

soldfull bottle125 mlbottle only

$195.00

$1.56/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Santal BlancVan Cleef & Arpels · sold · Full · 75 ml$150.00$2.00/mlsold
Full

Van Cleef & Arpels

Santal Blanc

soldfull bottle75 mlsealedfull presentation

$150.00

$2.00/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Musc OutreblancGuerlain · sold · Decant · 30 ml$81.00$2.70/mlsold
Full
solddecant30 ml

$81.00

$2.70/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

**ORDERS UNDER $100 ADD $6 FOR SHIPPING PLEASE**

**Byredo** Bal D Afrique Absolu BNIB 100ml - $320 - 13/17 Available

Mojave Ghost Absolu BNIB 100ml - $320 - 14/17 Available

**BTSO** ~~Drunk lovers 100ml Tester with cap $215 - 4 available SOLD OUT~~

~~drunk lovers 50ml Tester with cap $170 - 1/2 available SOLD~~

**BVLGARI** SAHARE 30ml tester with cap $70 - 9/10 available

**Caron** Not Pictured Pour un homme de caron Le parfum BNIB 100ml - $110 2 Available

**Carolina Herrera** Cedar Chic Decant at cost $37 plus shipping 10ml 2/10 available

**Fragrance Du Bois** ~~Lucius Maximus BNIB 100ml $310 SOLD OUT~~

**Givenchy** ~~Trouble-fete tester with cap 100ml $280 2/3 available SOLD OUT~~

**Guerlain** Feve Gourmand tester with cap 200ml - $450

**INITIO** Absolute Aphrodisiac BNIB 90ml $205 - 2 Available

**YSL** ~~Saharienne tester with cap 125ml $195 1/3 available SOLD OUT~~ WHITE LABEL CUIR BNIB 125ml - $210 1 Available OR TRADE YSL MYSLF LE PARFUM BNIB 150ML - $150 4 Available

**Van Cleef And Arpels** ~~Santal Blanc BNIB 75ml - $150 1 Available SOLD OUT~~

**MISC**

Summer Mink BNIB with stand 100ml - $95 1/3 Available

Bad Boy cobalt Tester 100ml - $80 3 Available

Azzarro TMW Parfum BNIB 150ml - $95 2 Available

Guerlain Cologne forte never sprayed no pres - $160

**Decants**

~~Musc Outreblanc 30ml pressurized 3/6 available - $75 SOLD OUT~~

Spriteuse Double Vanille 10ml $30 | 30ml $86

Bal D afrique absolu 10ml $35 | 30ml $100

[https://imgur.com/a/qU0vs0C](https://imgur.com/a/qU0vs0C)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 days ago$320.00active
2 days ago$320.00active
2 days ago$215.00sold
2 days ago$170.00sold
2 days ago$76.00active
2 days ago$110.00active
2 days ago$43.00active
2 days ago$310.00sold
2 days ago$280.00sold
2 days ago$450.00active
2 days ago$205.00active
2 days ago$195.00sold
2 days ago$210.00active
2 days ago$150.00active
2 days ago$150.00sold
2 days ago$101.00active
2 days ago$86.00active
2 days ago$101.00active
2 days ago$160.00active
2 days ago$81.00active
2 days ago$36.00active
2 days ago$92.00active
2 days ago$41.00active
2 days ago$100.00active
1 day ago$110.00active
1 day ago$160.00active
9 hours ago$110.00active
9 hours ago$37.00active
9 hours ago$101.00active
9 hours ago$81.00sold
9 hours ago$101.00active
9 hours ago$36.00active
9 hours ago$41.00active

Asking about Cologne Forte Cologne · $160