Givenchy Trouble-Fête
View listing2 days ago
4% above market · 1 comp
$1.95/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$363median ask · 3 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Givenchy Trouble-Fête over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Givenchy Trouble-Fête
View listing2 days ago
4% above market · 1 comp
$1.95/ml
Shipping included
Givenchy Trouble-Fête
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.84/ml
Shipping included
Givenchy Trouble-Fête
View listing2 days ago
4% under market · 1 comp
$1.88/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Givenchy Trouble-Fête | u/sarbin0w2 | 200 ml | full bottle new open box | $390.00 $1.95/ml Shipping included | 4% above market · 1 comp | 2 days ago |
Givenchy Trouble-Fête | u/sarbin0w2 | 190 ml | full bottle | $350.00 $1.84/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Givenchy Trouble-Fête | u/sarbin0w2 | 200 ml | full bottle | $375.00 $1.88/ml Shipping included | 4% under market · 1 comp | 2 days ago |
Givenchy Trouble-Fête
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.80/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Givenchy Trouble-Fête | u/Ok-Procedure-1116 | 100 ml | full bottle | $280.00 $2.80/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |