Carolina Herrera Cedar Chic
View listing11 hours ago
17% above market · 1 comp
$9.80/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Carolina Herrera Cedar Chic over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Carolina Herrera Cedar Chic
View listing11 hours ago
17% above market · 1 comp
$9.80/ml
Plus $7.00 shipping
Carolina Herrera Cedar Chic
View listing2 days ago
40% under market · 1 comp
$3.70/ml
Shipping not stated
Carolina Herrera Cedar Chic
View listing3 days ago
74% above market · 1 comp
$6.45/ml
Shipping not stated
Carolina Herrera Cedar Chic
View listing3 days ago
14% under market · 1 comp
$8.40/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Carolina Herrera Cedar Chic | u/jlpazz | 5 ml | decant | $49.00 $9.80/ml Plus $7.00 shipping | 17% above market · 1 comp | 11 hours ago |
Carolina Herrera Cedar Chic | u/Ok-Procedure-1116 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | 40% under market · 1 comp | 2 days ago |
Carolina Herrera Cedar Chic | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $64.50 $6.45/ml Shipping not stated | 74% above market · 1 comp | 3 days ago |
Carolina Herrera Cedar Chic | u/jlpazz | 5 ml | decant | $42.00 $8.40/ml Shipping not stated | 14% under market · 1 comp | 3 days ago |