Guerlain Fève Gourmande
View listing1 hour ago
Near market · 1 comp
$6.80/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$430median ask · 1 ask · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Guerlain Fève Gourmande over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain Fève Gourmande
View listing1 hour ago
Near market · 1 comp
$6.80/ml
Shipping not stated
Guerlain Fève Gourmande
View listing1 day ago
10% above market · 1 comp
$2.25/ml
Shipping not stated
Guerlain Fève Gourmande
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$6.80/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain Fève Gourmande | u/jlpazz | 5 ml | decant | $34.00 $6.80/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 1 hour ago |
Guerlain Fève Gourmande | u/Ok-Procedure-1116 | 200 ml | full bottle | $450.00 $2.25/ml Shipping not stated | 10% above market · 1 comp | 1 day ago |
Guerlain Fève Gourmande | u/jlpazz | 5 ml | decant | $34.00 $6.80/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 3 days ago |
Guerlain Fève Gourmande
View listing2 days ago
9% under market · 1 comp
$2.10/ml
Shipping included
Guerlain Fève Gourmande
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$2.64/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain Fève Gourmande | u/sarbin0w2 | 200 ml | full bottle used | $410.00 $2.10/ml Shipping included | 9% under market · 1 comp | 2 days ago |
Guerlain Fève Gourmande | u/SHHAD0W_ | 200 ml | partial bottle used | $264.00 $2.64/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |