Fragrance du Bois Lucius Maximus
View listing11 hours ago
Near market · 2 comps
$4.20/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$315median ask · 0 asks · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Fragrance du Bois Lucius Maximus over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Fragrance du Bois Lucius Maximus
View listing11 hours ago
Near market · 2 comps
$4.20/ml
Shipping not stated
Fragrance du Bois Lucius Maximus
View listing14 hours ago
Near market · 2 comps
$4.20/ml
Shipping included
Fragrance du Bois Lucius Maximus
View listing2 days ago
8% above market · 2 comps
$4.40/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Fragrance du Bois Lucius Maximus | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $42.00 $4.20/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 11 hours ago |
Fragrance du Bois Lucius Maximus | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $42.00 $4.20/ml Shipping included | Near market · 2 comps | 14 hours ago |
Fragrance du Bois Lucius Maximus | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $44.00 $4.40/ml Shipping not stated | 8% above market · 2 comps | 2 days ago |
Fragrance du Bois Lucius Maximus
View listing1 day ago
3% under market · 1 comp
$3.10/ml
Shipping not stated
Fragrance du Bois Lucius Maximus
View listing1 day ago
3% above market · 1 comp
$3.37/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Fragrance du Bois Lucius Maximus | u/Ok-Procedure-1116 | 100 ml | full bottle sealed | $310.00 $3.10/ml Shipping not stated | 3% under market · 1 comp | 1 day ago |
Fragrance du Bois Lucius Maximus | u/AdhesivenessOk7118 | 100 ml | full bottle used | $320.00 $3.37/ml Shipping not stated | 3% above market · 1 comp | 1 day ago |