Byredo
Bal d'Afrique Absolu
“Bal D Afrique Absolu BNIB 100ml - $320 - 13/17 Available”
$320.00
$3.20/ml
3% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Byredo
“Bal D Afrique Absolu BNIB 100ml - $320 - 13/17 Available”
$320.00
$3.20/ml
3% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleByredo
“Mojave Ghost Absolu BNIB 100ml - $320 - 14/17 Available”
$320.00
$3.20/ml
12% above market · 3 comps · low confidence
Message about this bottle“Not Pictured Pour un homme de caron Le parfum BNIB 100ml - $110 2 Available”
Carolina Herrera
“Cedar Chic Decant at cost $37 plus shipping 10ml 2/10 available”
$37.00
$3.70/ml
40% under market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Initio
“Absolute Aphrodisiac BNIB 90ml $205 - 2 Available”
Yves Saint Laurent
“WHITE LABEL CUIR BNIB 125ml - $210 1 Available OR TRADE”
Yves Saint Laurent
“YSL MYSLF LE PARFUM BNIB 150ML - $150 4 Available”
BWFH
“Summer Mink BNIB with stand 100ml - $95 1/3 Available”
Carolina Herrera
“Bad Boy cobalt Tester 100ml - $80 3 Available”
Azzaro
“Azzarro TMW Parfum BNIB 150ml - $95 2 Available”
Guerlain
“Guerlain Cologne forte never sprayed no pres - $160”
$36.00
$3.60/ml
27% under market · 3 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
$92.00
$3.07/ml
19% under market · 2 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
$41.00
$4.10/ml
17% under market · 6 comps · medium confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
$100.00
$3.33/ml
23% under market · 2 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Born to Stand Out
“Drunk lovers 100ml Tester with cap $215 - 4 available SOLD OUT”
$215.00
$2.15/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Born to Stand Out
“drunk lovers 50ml Tester with cap $170 - 1/2 available SOLD”
$170.00
$3.40/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Fragrance du Bois
“Lucius Maximus BNIB 100ml $310 SOLD OUT”
$310.00
$3.10/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Givenchy
“Trouble-fete tester with cap 100ml $280 2/3 available SOLD OUT”
$280.00
$2.80/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Yves Saint Laurent
“Saharienne tester with cap 125ml $195 1/3 available SOLD OUT”
$195.00
$1.56/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Van Cleef & Arpels
“Santal Blanc BNIB 75ml - $150 1 Available SOLD OUT”
$150.00
$2.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Guerlain
“Musc Outreblanc 30ml pressurized 3/6 available - $75 SOLD OUT”
$81.00
$2.70/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
**ORDERS UNDER $100 ADD $6 FOR SHIPPING PLEASE**
**Byredo** Bal D Afrique Absolu BNIB 100ml - $320 - 13/17 Available
Mojave Ghost Absolu BNIB 100ml - $320 - 14/17 Available
**BTSO** ~~Drunk lovers 100ml Tester with cap $215 - 4 available SOLD OUT~~
~~drunk lovers 50ml Tester with cap $170 - 1/2 available SOLD~~
**BVLGARI** SAHARE 30ml tester with cap $70 - 9/10 available
**Caron** Not Pictured Pour un homme de caron Le parfum BNIB 100ml - $110 2 Available
**Carolina Herrera** Cedar Chic Decant at cost $37 plus shipping 10ml 2/10 available
**Fragrance Du Bois** ~~Lucius Maximus BNIB 100ml $310 SOLD OUT~~
**Givenchy** ~~Trouble-fete tester with cap 100ml $280 2/3 available SOLD OUT~~
**Guerlain** Feve Gourmand tester with cap 200ml - $450
**INITIO** Absolute Aphrodisiac BNIB 90ml $205 - 2 Available
**YSL** ~~Saharienne tester with cap 125ml $195 1/3 available SOLD OUT~~ WHITE LABEL CUIR BNIB 125ml - $210 1 Available OR TRADE YSL MYSLF LE PARFUM BNIB 150ML - $150 4 Available
**Van Cleef And Arpels** ~~Santal Blanc BNIB 75ml - $150 1 Available SOLD OUT~~
**MISC**
Summer Mink BNIB with stand 100ml - $95 1/3 Available
Bad Boy cobalt Tester 100ml - $80 3 Available
Azzarro TMW Parfum BNIB 150ml - $95 2 Available
Guerlain Cologne forte never sprayed no pres - $160
**Decants**
~~Musc Outreblanc 30ml pressurized 3/6 available - $75 SOLD OUT~~
Spriteuse Double Vanille 10ml $30 | 30ml $86
Bal D afrique absolu 10ml $35 | 30ml $100
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Fève Gourmande 200 ml · $450