Xerjoff Torino23 EDP
View listing14 hours ago
18% under market · 2 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Prices for Xerjoff Torino23 EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Xerjoff Torino23 EDP
View listing14 hours ago
18% under market · 2 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Xerjoff Torino23 EDP
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$3.45/ml
Shipping not stated
Xerjoff Torino23 EDP
View listing3 days ago
21% above market · 2 comps
$3.90/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff Torino23 EDP | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 18% under market · 2 comps | 14 hours ago |
Xerjoff Torino23 EDP | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $34.50 $3.45/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 2 days ago |
Xerjoff Torino23 EDP | u/fragdelta | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Plus $6.00 shipping | 21% above market · 2 comps | 3 days ago |