Xerjoff Shooting Stars Uden
View listing6 hours ago
20% above market · 1 comp
$3.00/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Xerjoff Shooting Stars Uden over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Xerjoff Shooting Stars Uden
View listing6 hours ago
20% above market · 1 comp
$3.00/ml
Shipping not stated
Xerjoff Shooting Stars Uden
View listing2 days ago
5% above market · 2 comps
$4.80/ml
Shipping not stated
Xerjoff Shooting Stars Uden
View listing2 days ago
22% under market · 2 comps
$4.00/ml
Shipping not stated
Xerjoff Shooting Stars Uden
View listing2 days ago
23% above market · 2 comps
$5.40/ml
Shipping not stated
Xerjoff Shooting Stars Uden
View listing5 days ago
17% under market · 1 comp
$2.50/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff Shooting Stars Uden | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 20% above market · 1 comp | 6 hours ago |
Xerjoff Shooting Stars Uden | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $24.00 $4.80/ml Shipping not stated | 5% above market · 2 comps | 2 days ago |
Xerjoff Shooting Stars Uden | u/Illustrious_Theory13 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Shipping not stated | 22% under market · 2 comps | 2 days ago |
Xerjoff Shooting Stars Uden | u/aRosySpell | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Shipping not stated | 23% above market · 2 comps | 2 days ago |
Xerjoff Shooting Stars Uden | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | 17% under market · 1 comp | 5 days ago |