Xerjoff More than Words
View listing6 hours ago
14% under market · 1 comp
$2.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Xerjoff More than Words over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Xerjoff More than Words
View listing6 hours ago
14% under market · 1 comp
$2.50/ml
Shipping not stated
Xerjoff More than Words
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$4.00/ml
Plus $7.50 shipping
Xerjoff More than Words
View listing3 days ago
16% above market · 1 comp
$2.90/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff More than Words
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.53/ml
Shipping included
Xerjoff More than Words
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$4.00/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff More than Words | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | 14% under market · 1 comp | 6 hours ago |
Xerjoff More than Words | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Xerjoff More than Words | u/fragdelta | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $6.00 shipping | 16% above market · 1 comp | 3 days ago |
Xerjoff More than Words | u/Burrzky | 100 ml | partial bottle used | $130.00 $1.53/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Xerjoff More than Words | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |