Versace Eros Parfum
View listing1 day ago
15% above market · 1 comp
$1.03/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$53median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Versace Eros Parfum over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Versace Eros Parfum
View listing1 day ago
15% above market · 1 comp
$1.03/ml
Plus $6.00 shipping
Versace Eros Parfum
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$0.70/ml
Shipping included
Versace Eros Parfum
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$0.72/ml
Shipping not stated
Versace Eros Parfum
View listing6 days ago
13% under market · 1 comp
$0.90/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Versace Eros Parfum | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $31.00 $1.03/ml Plus $6.00 shipping | 15% above market · 1 comp | 1 day ago |
Versace Eros Parfum | u/ComprehensiveTower71 | 100 ml | full bottle new open box | $70.00 $0.70/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |
Versace Eros Parfum | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $36.00 $0.72/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |
Versace Eros Parfum | u/xRightyx | 30 ml | decant | $27.00 $0.90/ml Shipping not stated | 13% under market · 1 comp | 6 days ago |