Versace Eros Najim Parfum
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$0.50/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$68median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Versace Eros Najim Parfum over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Versace Eros Najim Parfum
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$0.50/ml
Shipping included
Versace Eros Najim Parfum
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.50/ml
Shipping not stated
Versace Eros Najim Parfum
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$0.72/ml
Shipping not stated
Versace Eros Najim Parfum
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Versace Eros Najim Parfum | u/sarbin0w2 | 200 ml | full bottle new open box | $99.00 $0.50/ml Shipping included | Not enough comps yet | 1 day ago |
Versace Eros Najim Parfum | u/Illustrious_Theory13 | 2 ml | decant | $7.00 $3.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Versace Eros Najim Parfum | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $36.00 $0.72/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Versace Eros Najim Parfum | u/xRightyx | 30 ml | decant | $30.00 $1.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |