Versace Eros EDT
View listing1 day ago
10% under market · 2 comps
$0.87/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$23median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Versace Eros EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Versace Eros EDT
View listing1 day ago
10% under market · 2 comps
$0.87/ml
Plus $6.00 shipping
Versace Eros EDT
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.60/ml
Plus $10.00 shipping
Versace Eros EDT
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$2.40/ml
Shipping not stated
Versace Eros EDT
View listing2 days ago
36% above market · 2 comps
$1.13/ml
Plus $6.00 shipping
Versace Eros EDT
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$0.66/ml
Shipping not stated
Versace Eros EDT
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$2.40/ml
Shipping not stated
Versace Eros EDT
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$2.60/ml
Plus $8.00 shipping
Versace Eros EDT
View listing5 days ago
20% under market · 2 comps
$0.80/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Versace Eros EDT | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $26.00 $0.87/ml Plus $6.00 shipping | 10% under market · 2 comps | 1 day ago |
Versace Eros EDT | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $18.00 $3.60/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Versace Eros EDT | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Versace Eros EDT | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $34.00 $1.13/ml Plus $6.00 shipping | 36% above market · 2 comps | 2 days ago |
Versace Eros EDT | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $33.00 $0.66/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Versace Eros EDT | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Versace Eros EDT | u/xRightyx | 5 ml | full bottle used | $13.00 $2.60/ml Plus $8.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |
Versace Eros EDT | u/xRightyx | 30 ml | decant | $24.00 $0.80/ml Shipping not stated | 20% under market · 2 comps | 5 days ago |