Versace Eros Energy EDP
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $7.50 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$46median ask · 3 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Versace Eros Energy EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Versace Eros Energy EDP
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $7.50 shipping
Versace Eros Energy EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$0.38/ml
Shipping not stated
Versace Eros Energy EDP
View listing2 days ago
16% under market · 4 comps
$1.70/ml
Shipping not stated
Versace Eros Energy EDP
View listing2 days ago
37% above market · 4 comps
$2.40/ml
Shipping not stated
Versace Eros Energy EDP
View listing2 days ago
12% under market · 4 comps
$1.80/ml
Shipping not stated
Versace Eros Energy EDP
View listing3 days ago
24% under market · 4 comps
$1.60/ml
Shipping not stated
Versace Eros Energy EDP
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$0.84/ml
Shipping not stated
Versace Eros Energy EDP
View listing5 days ago
37% above market · 4 comps
$2.40/ml
Shipping not stated
Versace Eros Energy EDP
View listing5 days ago
70% above market · 1 comp
Shipping not stated
Versace Eros Energy EDP
View listing6 days ago
Near market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $7.50 shipping
Versace Eros Energy EDP
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$1.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Versace Eros Energy EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $15.00 $3.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Versace Eros Energy EDP | u/sarbin0w2 | 200 ml | full bottle new open box | $75.00 $0.38/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Versace Eros Energy EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $17.00 $1.70/ml Shipping not stated | 16% under market · 4 comps | 2 days ago |
Versace Eros Energy EDP | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Shipping not stated | 37% above market · 4 comps | 2 days ago |
Versace Eros Energy EDP | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $18.00 $1.80/ml Shipping not stated | 12% under market · 4 comps | 2 days ago |
Versace Eros Energy EDP | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $16.00 $1.60/ml Shipping not stated | 24% under market · 4 comps | 3 days ago |
Versace Eros Energy EDP | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $42.00 $0.84/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |
Versace Eros Energy EDP | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Shipping not stated | 37% above market · 4 comps | 5 days ago |
Versace Eros Energy EDP | u/NPL_Texas | — | full bottle | $50.00 Shipping not stated | 70% above market · 1 comp | 5 days ago |
Versace Eros Energy EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $15.00 $3.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 6 days ago |
Versace Eros Energy EDP | u/xRightyx | 30 ml | decant | $30.00 $1.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 6 days ago |
Versace Eros Energy EDP
View listing2 days ago
37% under market · 1 comp
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Versace Eros Energy EDP | u/NPL_Texas | — | full bottle | $30.00 Shipping not stated | 37% under market · 1 comp | 2 days ago |