Versace Man Eau Fraiche
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$0.70/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Versace Man Eau Fraiche over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Versace Man Eau Fraiche
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$0.70/ml
Plus $6.00 shipping
Versace Man Eau Fraiche
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.50/ml
Plus $10.00 shipping
Versace Man Eau Fraiche
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$0.60/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Versace Man Eau Fraiche | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $21.00 $0.70/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Versace Man Eau Fraiche | u/REDLINE-007 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Versace Man Eau Fraiche | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $12.00 $0.60/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |