Roja Parfums Sweetie Aoud
View listing11 hours ago
11% above market · 2 comps
$7.20/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$184median ask · 0 asks · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Roja Parfums Sweetie Aoud over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Roja Parfums Sweetie Aoud
View listing11 hours ago
11% above market · 2 comps
$7.20/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Sweetie Aoud
View listing1 day ago
7% above market · 3 comps
$6.40/ml
Plus $7.50 shipping
Roja Parfums Sweetie Aoud
View listing2 days ago
6% under market · 3 comps
$5.80/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Sweetie Aoud
View listing2 days ago
5% under market · 2 comps
$6.50/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Sweetie Aoud
View listing5 days ago
5% under market · 2 comps
$6.50/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Sweetie Aoud
View listing5 days ago
7% above market · 3 comps
$6.40/ml
Plus $7.50 shipping
Roja Parfums Sweetie Aoud
View listing7 days ago
6% under market · 3 comps
$6.00/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Roja Parfums Sweetie Aoud | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $72.00 $7.20/ml Shipping not stated | 11% above market · 2 comps | 11 hours ago |
Roja Parfums Sweetie Aoud | u/youme211 | 5 ml | decant | $32.00 $6.40/ml Plus $7.50 shipping | 7% above market · 3 comps | 1 day ago |
Roja Parfums Sweetie Aoud | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $29.00 $5.80/ml Shipping not stated | 6% under market · 3 comps | 2 days ago |
Roja Parfums Sweetie Aoud | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $65.00 $6.50/ml Shipping not stated | 5% under market · 2 comps | 2 days ago |
Roja Parfums Sweetie Aoud | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $65.00 $6.50/ml Shipping not stated | 5% under market · 2 comps | 5 days ago |
Roja Parfums Sweetie Aoud | u/youme211 | 5 ml | decant | $32.00 $6.40/ml Plus $7.50 shipping | 7% above market · 3 comps | 5 days ago |
Roja Parfums Sweetie Aoud | u/gdefne | 5 ml | decant | $30.00 $6.00/ml Plus $5.00 shipping | 6% under market · 3 comps | 7 days ago |
Roja Parfums Sweetie Aoud
View listing2 days ago
52% under retail
$3.90/ml
Shipping included
Roja Parfums Sweetie Aoud
View listing5 days ago
Unusually low — verify before paying
$3.44/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Roja Parfums Sweetie Aoud | u/sarbin0w2 | 50 ml | full bottle new open box | $195.00 $3.90/ml Shipping included | 52% under retail | 2 days ago |
Roja Parfums Sweetie Aoud | u/Gallka | 50 ml | full bottle used | $172.00 $3.44/ml Shipping included | Unusually low — verify before paying | 5 days ago |