Roja Parfums Elysium EDP
View listing1 day ago
16% under market · 2 comps
$1.32/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$138median ask · 3 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Roja Parfums Elysium EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Roja Parfums Elysium EDP
View listing1 day ago
16% under market · 2 comps
$1.32/ml
Shipping included
Roja Parfums Elysium EDP
View listing2 days ago
18% above market · 2 comps
$2.60/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Elysium EDP
View listing3 days ago
22% above market · 1 comp
$1.59/ml
Shipping included
Roja Parfums Elysium EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.00/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Elysium EDP
View listing3 days ago
136% above market · 1 comp
$5.20/ml
Plus $4.00 shipping
Roja Parfums Elysium EDP
View listing4 days ago
Unusually low — verify before paying
$2.20/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Elysium EDP
View listing5 days ago
18% under market · 1 comp
$1.37/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Elysium EDP
View listing5 days ago
41% above market · 2 comps
$2.90/ml
Plus $6.00 shipping
Roja Parfums Elysium EDP
View listing7 days ago
16% above market · 1 comp
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Roja Parfums Elysium EDP | u/Ehhpitome | 100 ml | partial bottle used | $125.00 $1.32/ml Shipping included | 16% under market · 2 comps | 1 day ago |
Roja Parfums Elysium EDP | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Shipping not stated | 18% above market · 2 comps | 2 days ago |
Roja Parfums Elysium EDP | u/sarbin0w2 | 100 ml | full bottle | $159.00 $1.59/ml Shipping included | 22% above market · 1 comp | 3 days ago |
Roja Parfums Elysium EDP | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $40.00 $2.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Roja Parfums Elysium EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $26.00 $5.20/ml Plus $4.00 shipping | 136% above market · 1 comp | 3 days ago |
Roja Parfums Elysium EDP | u/Illustrious_Theory13 | 5 ml | decant | $11.00 $2.20/ml Shipping not stated | Unusually low — verify before paying | 4 days ago |
Roja Parfums Elysium EDP | u/dtgallagher15 | 100 ml | full bottle used | $130.00 $1.37/ml Shipping not stated | 18% under market · 1 comp | 5 days ago |
Roja Parfums Elysium EDP | u/fragdelta | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $6.00 shipping | 41% above market · 2 comps | 5 days ago |
Roja Parfums Elysium EDP | u/NPL_Texas | — | full bottle | $145.00 Shipping included | 16% above market · 1 comp | 7 days ago |
Roja Parfums Elysium EDP
View listing1 day ago
9% above market · 2 comps
$1.56/ml
Shipping included
Roja Parfums Elysium EDP
View listing2 days ago
45% under market · 2 comps
$1.50/ml
Plus $5.00 shipping
Roja Parfums Elysium EDP
View listing3 days ago
14% under market · 1 comp
Shipping included
Roja Parfums Elysium EDP
View listing5 days ago
9% above market · 2 comps
$1.56/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Roja Parfums Elysium EDP | u/sarbin0w2 | 100 ml | partial bottle used | $125.00 $1.56/ml Shipping included | 9% above market · 2 comps | 1 day ago |
Roja Parfums Elysium EDP | u/Comfortable-Offer-26 | 10 ml | decant | $15.00 $1.50/ml Plus $5.00 shipping | 45% under market · 2 comps | 2 days ago |
Roja Parfums Elysium EDP | u/NPL_Texas | — | full bottle | $125.00 Shipping included | 14% under market · 1 comp | 3 days ago |
Roja Parfums Elysium EDP | u/Burrzky | 100 ml | partial bottle used | $125.00 $1.56/ml Shipping included | 9% above market · 2 comps | 5 days ago |