Roja Parfums Elysium intense
View listing22 hours ago
21% above market · 1 comp
$3.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$159median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Roja Parfums Elysium intense over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Roja Parfums Elysium intense
View listing22 hours ago
21% above market · 1 comp
$3.50/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Elysium intense
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.59/ml
Shipping included
Roja Parfums Elysium intense
View listing2 days ago
45% under market · 1 comp
$2.20/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Elysium intense
View listing4 days ago
17% under market · 1 comp
$2.90/ml
Plus $6.00 shipping
Roja Parfums Elysium intense
View listing7 days ago
82% above market · 1 comp
$4.00/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Roja Parfums Elysium intense | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 21% above market · 1 comp | 22 hours ago |
Roja Parfums Elysium intense | u/sarbin0w2 | 100 ml | full bottle | $159.00 $1.59/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Roja Parfums Elysium intense | u/Illustrious_Theory13 | 5 ml | decant | $11.00 $2.20/ml Shipping not stated | 45% under market · 1 comp | 2 days ago |
Roja Parfums Elysium intense | u/fragdelta | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $6.00 shipping | 17% under market · 1 comp | 4 days ago |
Roja Parfums Elysium intense | u/gdefne | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $5.00 shipping | 82% above market · 1 comp | 7 days ago |