Roja Parfums Oceania
View listing6 hours ago
Near market · 2 comps
$3.20/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$150median ask · 2 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Roja Parfums Oceania over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Roja Parfums Oceania
View listing6 hours ago
Near market · 2 comps
$3.20/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Oceania
View listing14 hours ago
14% above market · 2 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Oceania
View listing1 day ago
25% under market · 1 comp
$1.53/ml
Shipping included
Roja Parfums Oceania
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$4.80/ml
Plus $7.50 shipping
Roja Parfums Oceania
View listing2 days ago
7% under market · 1 comp
$2.15/ml
Plus $7.00 shipping
Roja Parfums Oceania
View listing2 days ago
10% above market · 1 comp
$2.30/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Oceania
View listing2 days ago
12% under market · 2 comps
$2.95/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Oceania
View listing4 days ago
Not enough comps yet
Plus $5.00 shipping
Roja Parfums Oceania
View listing4 days ago
33% above market · 1 comp
$2.00/ml
Shipping included
Roja Parfums Oceania
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$4.80/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Roja Parfums Oceania | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $32.00 $3.20/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 6 hours ago |
Roja Parfums Oceania | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 14% above market · 2 comps | 14 hours ago |
Roja Parfums Oceania | u/Total-Assumption7294 | 100 ml | full bottle used | $150.00 $1.53/ml Shipping included | 25% under market · 1 comp | 1 day ago |
Roja Parfums Oceania | u/youme211 | 5 ml | decant | $24.00 $4.80/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Roja Parfums Oceania | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $43.00 $2.15/ml Plus $7.00 shipping | 7% under market · 1 comp | 2 days ago |
Roja Parfums Oceania | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $46.00 $2.30/ml Shipping not stated | 10% above market · 1 comp | 2 days ago |
Roja Parfums Oceania | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $29.50 $2.95/ml Shipping not stated | 12% under market · 2 comps | 2 days ago |
Roja Parfums Oceania | u/reevoalex | — | decant used | $11.00 Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Roja Parfums Oceania | u/_N-S-F-W | 100 ml | full bottle used | $200.00 $2.00/ml Shipping included | 33% above market · 1 comp | 4 days ago |
Roja Parfums Oceania | u/youme211 | 5 ml | decant | $24.00 $4.80/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Roja Parfums Oceania
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.68/ml
Shipping included
Roja Parfums Oceania
View listing5 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Roja Parfums Oceania | u/teehj | 100 ml | partial bottle used | $165.00 $1.68/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |
Roja Parfums Oceania | u/NPL_Texas | — | full bottle | $150.00 Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |