Roja Parfums Scandal
View listing6 hours ago
Near market · 1 comp
$3.80/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Roja Parfums Scandal over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Roja Parfums Scandal
View listing6 hours ago
Near market · 1 comp
$3.80/ml
Plus $6.00 shipping
Roja Parfums Scandal
View listing14 hours ago
11% above market · 1 comp
$3.50/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Scandal
View listing3 days ago
10% under market · 1 comp
$3.15/ml
Plus $6.00 shipping
Roja Parfums Scandal
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$3.80/ml
Plus $6.00 shipping
Roja Parfums Scandal
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Roja Parfums Scandal | u/jravitz | 50 ml | partial bottle used | $186.00 $3.80/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 6 hours ago |
Roja Parfums Scandal | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 11% above market · 1 comp | 14 hours ago |
Roja Parfums Scandal | u/fragdelta | 10 ml | decant | $31.50 $3.15/ml Plus $6.00 shipping | 10% under market · 1 comp | 3 days ago |
Roja Parfums Scandal | u/jravitz | 50 ml | partial bottle used | $186.00 $3.80/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 3 days ago |
Roja Parfums Scandal | u/gdefne | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 6 days ago |