Prada Paradoxe EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.60/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$63median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Prada Paradoxe EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Prada Paradoxe EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.60/ml
Shipping included
Prada Paradoxe EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.50/ml
Shipping not stated
Prada Paradoxe EDP
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$1.33/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Prada Paradoxe EDP | u/ComprehensiveTower71 | 50 ml | full bottle | $80.00 $1.60/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |
Prada Paradoxe EDP | u/ComprehensiveTower71 | 30 ml | full bottle | $45.00 $1.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Prada Paradoxe EDP | u/xRightyx | 30 ml | decant | $40.00 $1.33/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 6 days ago |