Prada Luna Rossa Carbon EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Plus $10.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$95median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Prada Luna Rossa Carbon EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Prada Luna Rossa Carbon EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Plus $10.00 shipping
Prada Luna Rossa Carbon EDP
View listing2 days ago
5% above market · 1 comp
$2.30/ml
Shipping not stated
Prada Luna Rossa Carbon EDP
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$2.25/ml
Shipping not stated
Prada Luna Rossa Carbon EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.90/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Prada Luna Rossa Carbon EDP | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Prada Luna Rossa Carbon EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $23.00 $2.30/ml Shipping not stated | 5% above market · 1 comp | 2 days ago |
Prada Luna Rossa Carbon EDP | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $22.50 $2.25/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Prada Luna Rossa Carbon EDP | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $95.00 $1.90/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |