Prada Amber Pour Homme
View listing13 hours ago
4% under market · 1 comp
$0.72/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$74median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Prada Amber Pour Homme over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Prada Amber Pour Homme
View listing13 hours ago
4% under market · 1 comp
$0.72/ml
Shipping included
Prada Amber Pour Homme
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.90/ml
Shipping not stated
Prada Amber Pour Homme
View listing4 days ago
4% above market · 1 comp
$0.75/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Prada Amber Pour Homme | u/Slinkyinu | 100 ml | full bottle used | $72.00 $0.72/ml Shipping included | 4% under market · 1 comp | 13 hours ago |
Prada Amber Pour Homme | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Prada Amber Pour Homme | u/Slinkyinu | 100 ml | full bottle used | $75.00 $0.75/ml Shipping included | 4% above market · 1 comp | 4 days ago |