Prada Luna Rossa EDT
View listing8 hours ago
67% under retail
$0.45/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$48median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Prada Luna Rossa EDT over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Prada Luna Rossa EDT
View listing8 hours ago
67% under retail
$0.45/ml
Shipping included
Prada Luna Rossa EDT
View listing4 days ago
63% under retail
$0.50/ml
Shipping included
Prada Luna Rossa EDT
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$1.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Prada Luna Rossa EDT | u/Slinkyinu | 100 ml | full bottle used | $45.00 $0.45/ml Shipping included | 67% under retail | 8 hours ago |
Prada Luna Rossa EDT | u/Slinkyinu | 100 ml | full bottle used | $50.00 $0.50/ml Shipping included | 63% under retail | 4 days ago |
Prada Luna Rossa EDT | u/xRightyx | 30 ml | decant | $30.00 $1.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 6 days ago |