Prada L'Homme Intense EDP
View listing5 hours ago
Near market · 1 comp
$0.81/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$70median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Prada L'Homme Intense EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Prada L'Homme Intense EDP
View listing5 hours ago
Near market · 1 comp
$0.81/ml
Shipping included
Prada L'Homme Intense EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Plus $10.00 shipping
Prada L'Homme Intense EDP
View listing2 days ago
14% above market · 2 comps
$2.50/ml
Shipping not stated
Prada L'Homme Intense EDP
View listing3 days ago
4% above market · 2 comps
$2.40/ml
Plus $6.00 shipping
Prada L'Homme Intense EDP
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$0.81/ml
Shipping included
Prada L'Homme Intense EDP
View listing5 days ago
14% under market · 2 comps
$2.10/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Prada L'Homme Intense EDP | u/Slinkyinu | 100 ml | partial bottle used | $65.00 $0.81/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 5 hours ago |
Prada L'Homme Intense EDP | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Prada L'Homme Intense EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | 14% above market · 2 comps | 2 days ago |
Prada L'Homme Intense EDP | u/fragdelta | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Plus $6.00 shipping | 4% above market · 2 comps | 3 days ago |
Prada L'Homme Intense EDP | u/Slinkyinu | 100 ml | partial bottle used | $65.00 $0.81/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 4 days ago |
Prada L'Homme Intense EDP | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $21.00 $2.10/ml Shipping not stated | 14% under market · 2 comps | 5 days ago |
Prada L'Homme Intense EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$0.74/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Prada L'Homme Intense EDP | u/SeptuagenarianGimp | 100 ml | full bottle used | $70.00 $0.74/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |