Prada Luna Rossa Ocean Parfum
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Plus $10.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Prada Luna Rossa Ocean Parfum over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Prada Luna Rossa Ocean Parfum
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Plus $10.00 shipping
Prada Luna Rossa Ocean Parfum
View listing2 days ago
45% under market · 1 comp
$1.60/ml
Shipping not stated
Prada Luna Rossa Ocean Parfum
View listing3 days ago
81% above market · 1 comp
$2.90/ml
Plus $6.00 shipping
Prada Luna Rossa Ocean Parfum
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.14/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Prada Luna Rossa Ocean Parfum | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Prada Luna Rossa Ocean Parfum | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $16.00 $1.60/ml Shipping not stated | 45% under market · 1 comp | 2 days ago |
Prada Luna Rossa Ocean Parfum | u/fragdelta | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $6.00 shipping | 81% above market · 1 comp | 3 days ago |
Prada Luna Rossa Ocean Parfum | u/fragdelta | 100 ml | partial bottle used | $40.00 $1.14/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |