Le Labo Gaiac 10
View listing10 hours ago
Not enough comps yet
$5.20/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$288median ask · 1 ask · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Le Labo Gaiac 10 over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Le Labo Gaiac 10
View listing10 hours ago
Not enough comps yet
$5.20/ml
Plus $6.00 shipping
Le Labo Gaiac 10
View listing3 days ago
22% above market · 1 comp
$6.32/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Le Labo Gaiac 10 | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $52.00 $5.20/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 10 hours ago |
Le Labo Gaiac 10 | u/jravitz | 50 ml | full bottle used | $316.00 $6.32/ml Plus $6.00 shipping | 22% above market · 1 comp | 3 days ago |
Le Labo Gaiac 10
View listing4 days ago
18% under market · 1 comp
$5.20/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Le Labo Gaiac 10 | u/MechanicWestern1653 | 50 ml | full bottle new open box | $260.00 $5.20/ml Shipping included | 18% under market · 1 comp | 4 days ago |