Le Labo Baie 19
View listing17 hours ago
Near market · 1 comp
$2.92/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$146median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Le Labo Baie 19 over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Le Labo Baie 19
View listing17 hours ago
Near market · 1 comp
$2.92/ml
Plus $6.00 shipping
Le Labo Baie 19
View listing17 hours ago
Not enough comps yet
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Le Labo Baie 19
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$2.92/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Le Labo Baie 19 | u/jravitz | 50 ml | full bottle used | $146.00 $2.92/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 17 hours ago |
Le Labo Baie 19 | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 17 hours ago |
Le Labo Baie 19 | u/jravitz | 50 ml | full bottle used | $146.00 $2.92/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 4 days ago |