Givenchy Gentleman Society Ambree EDP
View listing2 days ago
25% above market · 1 comp
$0.69/ml
Shipping included
3 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 2 days ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$62median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Givenchy Gentleman Society Ambree EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Givenchy Gentleman Society Ambree EDP
View listing2 days ago
25% above market · 1 comp
$0.69/ml
Shipping included
Givenchy Gentleman Society Ambree EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.25/ml
Shipping not stated
Givenchy Gentleman Society Ambree EDP
View listing5 days ago
17% under market · 1 comp
$0.55/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Givenchy Gentleman Society Ambree EDP | u/sarbin0w2 | 100 ml | full bottle new open box | $69.00 $0.69/ml Shipping included | 25% above market · 1 comp | 2 days ago |
Givenchy Gentleman Society Ambree EDP | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $22.50 $2.25/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Givenchy Gentleman Society Ambree EDP | u/vef3oh | 100 ml | full bottle used | $55.00 $0.55/ml Shipping not stated | 17% under market · 1 comp | 5 days ago |