Givenchy Gentleman Boisee
View listing1 day ago
34% under market · 1 comp
$1.90/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$46median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Givenchy Gentleman Boisee over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Givenchy Gentleman Boisee
View listing1 day ago
34% under market · 1 comp
$1.90/ml
Shipping not stated
Givenchy Gentleman Boisee
View listing4 days ago
58% above market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $8.00 shipping
Givenchy Gentleman Boisee
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$0.92/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Givenchy Gentleman Boisee | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | 34% under market · 1 comp | 1 day ago |
Givenchy Gentleman Boisee | u/Advantageous01 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Plus $8.00 shipping | 58% above market · 1 comp | 4 days ago |
Givenchy Gentleman Boisee | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $46.00 $0.92/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |