Givenchy Pi
View listing2 days ago
22% above market · 2 comps
$1.70/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Givenchy Pi over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Givenchy Pi
View listing2 days ago
22% above market · 2 comps
$1.70/ml
Shipping not stated
Givenchy Pi
View listing2 days ago
3% above market · 2 comps
$1.55/ml
Shipping not stated
Givenchy Pi
View listing5 days ago
17% under market · 2 comps
$1.30/ml
Shipping not stated
Givenchy Pi
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$4.88/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Givenchy Pi | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $17.00 $1.70/ml Shipping not stated | 22% above market · 2 comps | 2 days ago |
Givenchy Pi | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $15.50 $1.55/ml Shipping not stated | 3% above market · 2 comps | 2 days ago |
Givenchy Pi | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $13.00 $1.30/ml Shipping not stated | 17% under market · 2 comps | 5 days ago |
Givenchy Pi | u/AromaRendezvous | 8 ml | decant | $39.00 $4.88/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |