Creed White Amber
View listing12 hours ago
19% under market · 2 comps
$2.75/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$206median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Creed White Amber over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Creed White Amber
View listing12 hours ago
19% under market · 2 comps
$2.75/ml
Plus $6.00 shipping
Creed White Amber
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$8.00/ml
Plus $10.00 shipping
Creed White Amber
View listing4 days ago
19% under market · 2 comps
$2.75/ml
Plus $6.00 shipping
Creed White Amber
View listing6 days ago
46% above market · 2 comps
$4.00/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed White Amber | u/jravitz | 75 ml | full bottle used | $206.00 $2.75/ml Plus $6.00 shipping | 19% under market · 2 comps | 12 hours ago |
Creed White Amber | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $40.00 $8.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Creed White Amber | u/jravitz | 75 ml | full bottle used | $206.00 $2.75/ml Plus $6.00 shipping | 19% under market · 2 comps | 4 days ago |
Creed White Amber | u/MountainLetterhead94 | 75 ml | full bottle used | $300.00 $4.00/ml Shipping included | 46% above market · 2 comps | 6 days ago |