Creed Carmina
View listing3 days ago
Near market · 2 comps
$2.33/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$170median ask · 4 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Creed Carmina over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Creed Carmina
View listing3 days ago
Near market · 2 comps
$2.33/ml
Shipping included
Creed Carmina
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Creed Carmina
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Creed Carmina
View listing3 days ago
20% above market · 2 comps
$2.67/ml
Shipping included
Creed Carmina
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$5.50/ml
Shipping included
Creed Carmina
View listing5 days ago
15% under market · 2 comps
$2.12/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed Carmina | u/Burrzky | 75 ml | full bottle used | $175.00 $2.33/ml Shipping included | Near market · 2 comps | 3 days ago |
Creed Carmina | u/ComprehensiveTower71 | 30 ml | partial bottle used | $100.00 Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Creed Carmina | u/ComprehensiveTower71 | — | partial bottle used | $199.00 Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Creed Carmina | u/ComprehensiveTower71 | 75 ml | full bottle new open box | $200.00 $2.67/ml Shipping included | 20% above market · 2 comps | 3 days ago |
Creed Carmina | u/ComprehensiveTower71 | 30 ml | full bottle new open box | $165.00 $5.50/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Creed Carmina | u/xKarmaa | 75 ml | full bottle used | $159.00 $2.12/ml Shipping included | 15% under market · 2 comps | 5 days ago |