Creed Viking Cologne
View listing10 hours ago
Not enough comps yet
$1.91/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$150median ask · 2 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Creed Viking Cologne over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Creed Viking Cologne
View listing10 hours ago
Not enough comps yet
$1.91/ml
Plus $6.00 shipping
Creed Viking Cologne
View listing10 hours ago
21% above market · 1 comp
$2.90/ml
Plus $6.00 shipping
Creed Viking Cologne
View listing1 day ago
22% under market · 2 comps
$3.80/ml
Plus $7.50 shipping
Creed Viking Cologne
View listing2 days ago
58% above market · 2 comps
$6.00/ml
Plus $10.00 shipping
Creed Viking Cologne
View listing2 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Creed Viking Cologne
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.74/ml
Shipping included
Creed Viking Cologne
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.90/ml
Shipping included
Creed Viking Cologne
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Creed Viking Cologne
View listing5 days ago
14% under market · 1 comp
$2.40/ml
Shipping not stated
Creed Viking Cologne
View listing5 days ago
22% under market · 2 comps
$3.80/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed Viking Cologne | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $191.00 $1.91/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 10 hours ago |
Creed Viking Cologne | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $6.00 shipping | 21% above market · 1 comp | 10 hours ago |
Creed Viking Cologne | u/youme211 | 5 ml | decant | $19.00 $3.80/ml Plus $7.50 shipping | 22% under market · 2 comps | 1 day ago |
Creed Viking Cologne | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $30.00 $6.00/ml Plus $10.00 shipping | 58% above market · 2 comps | 2 days ago |
Creed Viking Cologne | u/forging_rollers | 100 ml | partial bottle used | $160.00 Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Creed Viking Cologne | u/maddskye | 100 ml | partial bottle used | $165.00 $1.74/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Creed Viking Cologne | u/ComprehensiveTower71 | 50 ml | full bottle new open box | $145.00 $2.90/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Creed Viking Cologne | u/ComprehensiveTower71 | 100 ml | partial bottle used | $185.00 Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Creed Viking Cologne | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Shipping not stated | 14% under market · 1 comp | 5 days ago |
Creed Viking Cologne | u/youme211 | 5 ml | decant | $19.00 $3.80/ml Plus $7.50 shipping | 22% under market · 2 comps | 5 days ago |
Creed Viking Cologne
View listing5 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed Viking Cologne | u/NPL_Texas | — | full bottle | $150.00 Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |