Creed Viking
View listing2 days ago
29% above market · 5 comps
$4.50/ml
Plus $10.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Creed Viking over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Creed Viking
View listing2 days ago
29% above market · 5 comps
$4.50/ml
Plus $10.00 shipping
Creed Viking
View listing2 days ago
Near market · 5 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Creed Viking
View listing2 days ago
Near market · 5 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Creed Viking
View listing2 days ago
7% under market · 5 comps
$3.25/ml
Shipping not stated
Creed Viking
View listing5 days ago
6% above market · 5 comps
$3.70/ml
Plus $7.00 shipping
Creed Viking
View listing5 days ago
Near market · 5 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Creed Viking
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$2.06/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed Viking | u/REDLINE-007 | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Plus $10.00 shipping | 29% above market · 5 comps | 2 days ago |
Creed Viking | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | Near market · 5 comps | 2 days ago |
Creed Viking | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | Near market · 5 comps | 2 days ago |
Creed Viking | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $32.50 $3.25/ml Shipping not stated | 7% under market · 5 comps | 2 days ago |
Creed Viking | u/NC-BST | 10 ml | decant used | $37.00 $3.70/ml Plus $7.00 shipping | 6% above market · 5 comps | 5 days ago |
Creed Viking | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | Near market · 5 comps | 5 days ago |
Creed Viking | u/attemptingegodeath | 100 ml | partial bottle used | $175.00 $2.06/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |