Creed Royal Princess Oud
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$7.40/ml
Plus $10.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$203median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Creed Royal Princess Oud over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Creed Royal Princess Oud
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$7.40/ml
Plus $10.00 shipping
Creed Royal Princess Oud
View listing3 days ago
28% under market · 1 comp
$2.27/ml
Shipping included
Creed Royal Princess Oud
View listing3 days ago
38% above market · 1 comp
$3.13/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed Royal Princess Oud | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $37.00 $7.40/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Creed Royal Princess Oud | u/Burrzky | 75 ml | full bottle used | $170.00 $2.27/ml Shipping included | 28% under market · 1 comp | 3 days ago |
Creed Royal Princess Oud | u/ComprehensiveTower71 | 75 ml | full bottle new open box | $235.00 $3.13/ml Shipping included | 38% above market · 1 comp | 3 days ago |