Creed Royal Oud
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$7.00/ml
Plus $10.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$175median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Creed Royal Oud over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Creed Royal Oud
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$7.00/ml
Plus $10.00 shipping
Creed Royal Oud
View listing2 days ago
6% above market · 4 comps
$3.60/ml
Shipping not stated
Creed Royal Oud
View listing2 days ago
Near market · 4 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Creed Royal Oud
View listing2 days ago
8% under market · 4 comps
$3.25/ml
Shipping not stated
Creed Royal Oud
View listing4 days ago
14% above market · 4 comps
$4.00/ml
Plus $7.00 shipping
Creed Royal Oud
View listing5 days ago
Near market · 4 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed Royal Oud | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $35.00 $7.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Creed Royal Oud | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | 6% above market · 4 comps | 2 days ago |
Creed Royal Oud | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | Near market · 4 comps | 2 days ago |
Creed Royal Oud | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $32.50 $3.25/ml Shipping not stated | 8% under market · 4 comps | 2 days ago |
Creed Royal Oud | u/NC-BST | 10 ml | decant used | $40.00 $4.00/ml Plus $7.00 shipping | 14% above market · 4 comps | 4 days ago |
Creed Royal Oud | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | Near market · 4 comps | 5 days ago |
Creed Royal Oud
View listing10 hours ago
Not enough comps yet
$1.75/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed Royal Oud | u/TheKingOfSnacks | 100 ml | full bottle used | $175.00 $1.75/ml Shipping included | Not enough comps yet | 10 hours ago |