Creed Love in White
View listing3 days ago
14% under market · 1 comp
$1.93/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$145median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Creed Love in White over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Creed Love in White
View listing3 days ago
14% under market · 1 comp
$1.93/ml
Shipping included
Creed Love in White
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Shipping included
Creed Love in White
View listing5 days ago
17% above market · 1 comp
$2.25/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed Love in White | u/ComprehensiveTower71 | 75 ml | full bottle new open box | $145.00 $1.93/ml Shipping included | 14% under market · 1 comp | 3 days ago |
Creed Love in White | u/ComprehensiveTower71 | 30 ml | full bottle new open box | $120.00 $4.00/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Creed Love in White | u/xKarmaa | 75 ml | full bottle used | $169.00 $2.25/ml Shipping included | 17% above market · 1 comp | 5 days ago |