Creed Aqua Fiorentina
View listing10 hours ago
Near market · 3 comps
$2.35/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$173median ask · 6 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Creed Aqua Fiorentina over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Creed Aqua Fiorentina
View listing10 hours ago
Near market · 3 comps
$2.35/ml
Plus $6.00 shipping
Creed Aqua Fiorentina
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.75/ml
Shipping not stated
Creed Aqua Fiorentina
View listing3 days ago
Near market · 3 comps
$2.35/ml
Plus $6.00 shipping
Creed Aqua Fiorentina
View listing3 days ago
3% under market · 3 comps
$2.27/ml
Shipping included
Creed Aqua Fiorentina
View listing3 days ago
5% above market · 3 comps
$2.47/ml
Shipping included
Creed Aqua Fiorentina
View listing3 days ago
12% under market · 1 comp
$3.67/ml
Shipping included
Creed Aqua Fiorentina
View listing3 days ago
14% above market · 1 comp
$4.17/ml
Shipping included
Creed Aqua Fiorentina
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed Aqua Fiorentina | u/jravitz | 75 ml | full bottle used | $176.00 $2.35/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 3 comps | 10 hours ago |
Creed Aqua Fiorentina | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $27.50 $2.75/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Creed Aqua Fiorentina | u/jravitz | 75 ml | full bottle used | $176.00 $2.35/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 3 comps | 3 days ago |
Creed Aqua Fiorentina | u/ComprehensiveTower71 | 75 ml | full bottle new open box | $170.00 $2.27/ml Shipping included | 3% under market · 3 comps | 3 days ago |
Creed Aqua Fiorentina | u/ComprehensiveTower71 | 75 ml | full bottle new open box | $185.00 $2.47/ml Shipping included | 5% above market · 3 comps | 3 days ago |
Creed Aqua Fiorentina | u/ComprehensiveTower71 | 30 ml | full bottle new open box | $110.00 $3.67/ml Shipping included | 12% under market · 1 comp | 3 days ago |
Creed Aqua Fiorentina | u/ComprehensiveTower71 | 30 ml | full bottle new open box | $125.00 $4.17/ml Shipping included | 14% above market · 1 comp | 3 days ago |
Creed Aqua Fiorentina | u/ComprehensiveTower71 | — | partial bottle used | $175.00 Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |