Chanel Platinum Égoïste
View listing6 hours ago
206% above market · 1 comp
$3.40/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$203median ask · 1 ask · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Chanel Platinum Égoïste over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel Platinum Égoïste
View listing6 hours ago
206% above market · 1 comp
$3.40/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Platinum Égoïste
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.50/ml
Shipping not stated
Chanel Platinum Égoïste
View listing1 day ago
15% under market · 2 comps
$3.70/ml
Plus $7.50 shipping
Chanel Platinum Égoïste
View listing1 day ago
35% above market · 2 comps
$5.00/ml
Plus $10.00 shipping
Chanel Platinum Égoïste
View listing2 days ago
10% under market · 1 comp
$2.60/ml
Shipping not stated
Chanel Platinum Égoïste
View listing3 days ago
12% above market · 1 comp
$2.90/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Platinum Égoïste
View listing3 days ago
206% above market · 1 comp
$3.40/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Platinum Égoïste
View listing5 days ago
15% under market · 2 comps
$3.70/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel Platinum Égoïste | u/jravitz | 100 ml | partial bottle used | $306.00 $3.40/ml Plus $6.00 shipping | 206% above market · 1 comp | 6 hours ago |
Chanel Platinum Égoïste | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $45.00 $1.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 1 day ago |
Chanel Platinum Égoïste | u/youme211 | 5 ml | decant | $18.50 $3.70/ml Plus $7.50 shipping | 15% under market · 2 comps | 1 day ago |
Chanel Platinum Égoïste | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $10.00 shipping | 35% above market · 2 comps | 1 day ago |
Chanel Platinum Égoïste | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Shipping not stated | 10% under market · 1 comp | 2 days ago |
Chanel Platinum Égoïste | u/fragdelta | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $6.00 shipping | 12% above market · 1 comp | 3 days ago |
Chanel Platinum Égoïste | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $306.00 $3.40/ml Plus $6.00 shipping | 206% above market · 1 comp | 3 days ago |
Chanel Platinum Égoïste | u/youme211 | 5 ml | decant | $18.50 $3.70/ml Plus $7.50 shipping | 15% under market · 2 comps | 5 days ago |
Chanel Platinum Égoïste
View listing3 days ago
Unusually low — verify before paying
$1.11/ml
Shipping included
Chanel Platinum Égoïste
View listing5 days ago
Unusually low — verify before paying
$1.00/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel Platinum Égoïste | u/dtgallagher15 | 100 ml | partial bottle used | $50.00 $1.11/ml Shipping included | Unusually low — verify before paying | 3 days ago |
Chanel Platinum Égoïste | u/pixel_junkie_1 | 100 ml | full bottle | $100.00 $1.00/ml Shipping included | Unusually low — verify before paying | 5 days ago |