Chanel No. 5 L'Eau EDT
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$0.75/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$130median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Chanel No. 5 L'Eau EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel No. 5 L'Eau EDT
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$0.75/ml
Shipping included
Chanel No. 5 L'Eau EDT
View listing1 day ago
8% under market · 1 comp
$1.19/ml
Shipping included
Chanel No. 5 L'Eau EDT
View listing2 days ago
9% above market · 1 comp
$1.30/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel No. 5 L'Eau EDT | u/USATop-Investor-2019 | 200 ml | full bottle | $150.00 $0.75/ml Shipping included | Not enough comps yet | 1 day ago |
Chanel No. 5 L'Eau EDT | u/Constant-Winter-9757 | 100 ml | full bottle new open box | $119.00 $1.19/ml Shipping included | 8% under market · 1 comp | 1 day ago |
Chanel No. 5 L'Eau EDT | u/SovietStrength | 100 ml | full bottle | $130.00 $1.30/ml Shipping included | 9% above market · 1 comp | 2 days ago |