Chanel No.22 EDP
View listing17 hours ago
26% above market · 3 comps
$1.58/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$283median ask · 4 asks · 0 sold
Prices for Chanel No.22 EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel No.22 EDP
View listing17 hours ago
26% above market · 3 comps
$1.58/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel No.22 EDP
View listing3 days ago
21% under market · 3 comps
$1.25/ml
Shipping not stated
Chanel No.22 EDP
View listing4 days ago
26% above market · 3 comps
$1.58/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel No.22 EDP
View listing6 days ago
21% under market · 3 comps
$1.25/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel No.22 EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $315.00 $1.58/ml Plus $6.00 shipping | 26% above market · 3 comps | 17 hours ago |
Chanel No.22 EDP | u/intheend24 | 200 ml | full bottle used | $250.00 $1.25/ml Shipping not stated | 21% under market · 3 comps | 3 days ago |
Chanel No.22 EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $315.00 $1.58/ml Plus $6.00 shipping | 26% above market · 3 comps | 4 days ago |
Chanel No.22 EDP | u/intheend24 | 200 ml | full bottle used | $250.00 $1.25/ml Shipping not stated | 21% under market · 3 comps | 6 days ago |