Byredo Rouge Chaotique Extrait
View listing9 hours ago
Near market · 1 comp
$7.72/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$286median ask · 5 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Byredo Rouge Chaotique Extrait over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Byredo Rouge Chaotique Extrait
View listing9 hours ago
Near market · 1 comp
$7.72/ml
Plus $6.00 shipping
Byredo Rouge Chaotique Extrait
View listing9 hours ago
Near market · 2 comps
$4.09/ml
Plus $6.00 shipping
Byredo Rouge Chaotique Extrait
View listing3 days ago
Near market · 2 comps
$4.09/ml
Plus $6.00 shipping
Byredo Rouge Chaotique Extrait
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$7.72/ml
Plus $6.00 shipping
Byredo Rouge Chaotique Extrait
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$7.34/ml
Shipping included
Byredo Rouge Chaotique Extrait
View listing6 days ago
Near market · 2 comps
$4.00/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Byredo Rouge Chaotique Extrait | u/jravitz | 50 ml | full bottle sealed | $386.00 $7.72/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 9 hours ago |
Byredo Rouge Chaotique Extrait | u/jravitz | 70 ml | full bottle sealed | $286.00 $4.09/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 2 comps | 9 hours ago |
Byredo Rouge Chaotique Extrait | u/jravitz | 70 ml | full bottle sealed | $286.00 $4.09/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 2 comps | 3 days ago |
Byredo Rouge Chaotique Extrait | u/jravitz | 50 ml | full bottle sealed | $386.00 $7.72/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 3 days ago |
Byredo Rouge Chaotique Extrait | u/Wibs43 | 50 ml | partial bottle used | $345.00 $7.34/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |
Byredo Rouge Chaotique Extrait | u/melgonz | 70 ml | full bottle new open box | $280.00 $4.00/ml Shipping included | Near market · 2 comps | 6 days ago |