Byredo Mojave Ghost
View listing6 hours ago
Near market · 3 comps
$1.78/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$168median ask · 3 asks · 3 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Byredo Mojave Ghost over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Byredo Mojave Ghost
View listing6 hours ago
Near market · 3 comps
$1.78/ml
Plus $6.00 shipping
Byredo Mojave Ghost
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.60/ml
Shipping not stated
Byredo Mojave Ghost
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.84/ml
Shipping included
Byredo Mojave Ghost
View listing3 days ago
8% above market · 3 comps
$1.90/ml
Shipping included
Byredo Mojave Ghost
View listing3 days ago
Near market · 3 comps
$1.78/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Byredo Mojave Ghost | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $176.00 $1.78/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 3 comps | 6 hours ago |
Byredo Mojave Ghost | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Byredo Mojave Ghost | u/Burrzky | 100 ml | partial bottle used | $180.00 $1.84/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Byredo Mojave Ghost | u/Burrzky | 100 ml | full bottle sealed | $190.00 $1.90/ml Shipping included | 8% above market · 3 comps | 3 days ago |
Byredo Mojave Ghost | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $176.00 $1.78/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 3 comps | 3 days ago |
Byredo Mojave Ghost
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping not stated
Byredo Mojave Ghost
View listing3 days ago
4% under market · 1 comp
$2.40/ml
Shipping included
Byredo Mojave Ghost
View listing3 days ago
4% above market · 1 comp
$2.50/ml
Shipping included
Byredo Mojave Ghost
View listing4 days ago
9% under market · 3 comps
$1.60/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Byredo Mojave Ghost | u/Unable-Dimension5056 | — | partial bottle used | $200.00 Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Byredo Mojave Ghost | u/Burrzky | 50 ml | full bottle used | $120.00 $2.40/ml Shipping included | 4% under market · 1 comp | 3 days ago |
Byredo Mojave Ghost | u/Burrzky | 50 ml | full bottle sealed | $125.00 $2.50/ml Shipping included | 4% above market · 1 comp | 3 days ago |
Byredo Mojave Ghost | u/ducks2024 | 100 ml | full bottle used | $160.00 $1.60/ml Shipping included | 9% under market · 3 comps | 4 days ago |