Byredo Black Saffron EDP
View listing9 hours ago
21% above market · 1 comp
$4.10/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$130median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Byredo Black Saffron EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Byredo Black Saffron EDP
View listing9 hours ago
21% above market · 1 comp
$4.10/ml
Plus $7.00 shipping
Byredo Black Saffron EDP
View listing3 days ago
17% under market · 1 comp
$3.40/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Byredo Black Saffron EDP | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $41.00 $4.10/ml Plus $7.00 shipping | 21% above market · 1 comp | 9 hours ago |
Byredo Black Saffron EDP | u/fragdelta | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Plus $6.00 shipping | 17% under market · 1 comp | 3 days ago |
Byredo Black Saffron EDP
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$2.60/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Byredo Black Saffron EDP | u/musicislife511 | 50 ml | full bottle used | $130.00 $2.60/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |