Byredo Gypsy Water Absolu
View listing19 hours ago
Near market · 1 comp
$2.53/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$255median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Byredo Gypsy Water Absolu over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Byredo Gypsy Water Absolu
View listing19 hours ago
Near market · 1 comp
$2.53/ml
Shipping not stated
Byredo Gypsy Water Absolu
View listing3 days ago
19% above market · 1 comp
$5.25/ml
Shipping not stated
Byredo Gypsy Water Absolu
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.55/ml
Shipping included
Byredo Gypsy Water Absolu
View listing4 days ago
16% under market · 1 comp
$4.40/ml
Plus $6.00 shipping
Byredo Gypsy Water Absolu
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$2.58/ml
Shipping included
Byredo Gypsy Water Absolu
View listing5 days ago
Not enough comps yet
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Byredo Gypsy Water Absolu | u/TommyRotYT | 100 ml | partial bottle used | $240.00 $2.53/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 19 hours ago |
Byredo Gypsy Water Absolu | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $52.50 $5.25/ml Shipping not stated | 19% above market · 1 comp | 3 days ago |
Byredo Gypsy Water Absolu | u/DisasterOk5604 | 100 ml | full bottle new open box | $255.00 $2.55/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Byredo Gypsy Water Absolu | u/fragdelta | 10 ml | decant | $44.00 $4.40/ml Plus $6.00 shipping | 16% under market · 1 comp | 4 days ago |
Byredo Gypsy Water Absolu | u/TommyRotYT | 100 ml | partial bottle used | $245.00 $2.58/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 4 days ago |
Byredo Gypsy Water Absolu | u/reevoalex | — | decant used | $10.00 Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |