Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 7 hours ago by u/Crazy_Incident_8900 · 32 comments

Plum Japaonis A65 batch - $6/ml, Clive C 50ml - $183 a pop, Ex Nihlo 100ml - $240, Dior 250ml - $320, African Leather 75ml - $130, 75ml PDM - $199, Aventus and Cologne, SMW, VIW - $1.72/ml, Aventus Absolu - $2.5/ml,Tobacco Honey - $2.75/ml, Bal Afrique Absolu - $2.5/ml, 200ml MFK -$172

Listing photos

28 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Plum JaponaisTom Ford · Decant · 6 ml$6.00$1.00/mlNo comps yet
Full
decant6 ml

$6.00

$1.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Figue ÉrotiqueTom Ford · Full · 250 ml$565.00$2.26/mlNo comps yet
Full
full bottle250 mlsealedfull presentation

$565.00

$2.26/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Aventus CologneCreed · Decant · 1.72 ml$1.72$1.01/ml84% under market
~2 ml left
decant1.72 ml

$1.72

$1.01/ml

Unusually low — verify before paying

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Silver Mountain Water CologneCreed · Decant · 1.72 ml$1.72$1.01/mlNo comps yet
~2 ml left
decant1.72 ml

$1.72

$1.01/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Virgin Island WaterCreed · Decant · 1.72 ml$1.72$1.01/mlNo comps yet
~2 ml left
decant1.72 ml

$1.72

$1.01/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Absolu AventusCreed · Decant · 2.5 ml$2.50$1.00/mlNo comps yet
Full
decant2.5 ml

$2.50

$1.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Love in WhiteCreed · Full · 250 ml$375.00$1.50/mlNo comps yet
Full
full bottle250 ml

$375.00

$1.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Aventus for HerCreed · Full · 250 ml$375.00$1.50/mlNo comps yet
Full
full bottle250 ml

$375.00

$1.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Aventus for HerCreed · Full · 500 ml$530.00$1.06/ml65% under market
Full
full bottle500 ml

$530.00

$1.06/ml

65% under MSRP · medium confidence

MSRP $1,520.00

Message about this bottle
Report a parsing error
Tobacco HoneyGuerlain · Decant · 2.75 ml$2.75$0.98/mlNo comps yet
~3 ml left
decant2.75 ml

$2.75

$0.98/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Neroli Plein SudGuerlain · Decant · 2.75 ml$2.75$0.98/mlNo comps yet
~3 ml left
decant2.75 ml

$2.75

$0.98/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Bal d'Afrique AbsoluByredo · Decant · 2.5 ml$2.50$1.00/mlNo comps yet
Full
decant2.5 ml

$2.50

$1.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Pour le Matin CologneMaison Francis Kurkdjian · Full · 200 ml$172.00$0.86/ml4% above market
Full

Maison Francis Kurkdjian

Pour le Matin Cologne

full bottle200 mlsealedfull presentation

$172.00

$0.86/ml

4% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Jasmin des AngesDior · Full · 250 ml$320.00$1.28/mlNo comps yet
Full
full bottle250 mlbottle only

$320.00

$1.28/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Woody FloralClive Christian · Full · 50 ml$183.00$3.66/ml50% under market
Full

Clive Christian

Woody Floral

full bottle50 mlbottle only

$183.00

$3.66/ml

50% under retail · medium confidence

Retail $365.50 · Street $310.58

Message about this bottle
Report a parsing error
Original X for WomenClive Christian · Full · 50 ml$183.00$3.66/mlNo comps yet
Full

Clive Christian

Original X for Women

full bottle50 mlbottle only

$183.00

$3.66/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Gold Immortals EDPEx Nihilo · Full · 100 ml$240.00$2.40/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlbottle only

$240.00

$2.40/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Cologne 352 CologneEx Nihilo · Full · 100 ml$240.00$2.40/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlbottle only

$240.00

$2.40/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
ValayaParfums de Marly · Full · 75 ml$199.00$2.65/ml8% above market
Full

Parfums de Marly

Valaya

full bottle75 ml

$199.00

$2.65/ml

8% above market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Valaya ExclusifParfums de Marly · Full · 75 ml$199.00$2.65/mlNear market
Full

Parfums de Marly

Valaya Exclusif

full bottle75 ml

$199.00

$2.65/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Delina CologneParfums de Marly · Full · 75 ml$199.00$2.65/mlNo comps yet
Full

Parfums de Marly

Delina Cologne

full bottle75 ml

$199.00

$2.65/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Delina ExclusifParfums de Marly · Full · 75 ml$199.00$2.65/mlNear market
Full

Parfums de Marly

Delina Exclusif

full bottle75 ml

$199.00

$2.65/ml

Near market · 2 comps · low confidence

Street $349.99

Message about this bottle
Report a parsing error
AthaliaParfums de Marly · Full · 75 ml$199.00$2.65/ml43% under market
Full

Parfums de Marly

Athalia

full bottle75 ml

$199.00

$2.65/ml

43% under retail · medium confidence

Retail $348.50

Message about this bottle
Report a parsing error
MelioraParfums de Marly · Full · 75 ml$199.00$2.65/ml43% under market
Full

Parfums de Marly

Meliora

full bottle75 ml

$199.00

$2.65/ml

43% under retail · medium confidence

Retail $348.50

Message about this bottle
Report a parsing error
PalatineParfums de Marly · Full · 75 ml$199.00$2.65/ml33% above market
Full

Parfums de Marly

Palatine

full bottle75 ml

$199.00

$2.65/ml

33% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
SafanadParfums de Marly · Full · 75 ml$199.00$2.65/ml43% under market
Full

Parfums de Marly

Safanad

full bottle75 ml

$199.00

$2.65/ml

43% under retail · medium confidence

Retail $348.50

Message about this bottle
Report a parsing error
CassiliParfums de Marly · Full · 75 ml$199.00$2.65/ml37% above market
Full

Parfums de Marly

Cassili

full bottle75 ml

$199.00

$2.65/ml

37% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
African LeatherMémo Paris · sold · Full · 75 ml$130.00$1.73/mlsold
Full

Mémo Paris

African Leather

soldfull bottle75 mlfull presentation

$130.00

$1.73/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Street $199.50

Report a parsing error
Read the original postShow

Happy Saturday, everybody. This week has been pretty busy, but I'm back with some awesome deals for ya. As always ... please don't hesitate to ask any questions; happy to answer anything!

📸 - [https://imgur.com/a/u9hyNYx](https://imgur.com/a/u9hyNYx) | [https://imgur.com/a/G1xCun7](https://imgur.com/a/G1xCun7) | [https://imgur.com/a/uN6ECdR](https://imgur.com/a/uN6ECdR)

**Bulk Juice: (100ml Minimum, 50ML MIN FOR PLUM) - Prioritizing 100ml +**

TF Plum Jap A65 (2015 Batch) - $6/ml \[150ml Available\]

TF Figue Erotique 250ml BNIB - $565 \[4 left\]

Creed: Aventus, Aventus Cologne, SMW, VIW - $1.72/ml

Aventus Absolu - $2.5/ml

250ml Flacons (Love in White, Aventus for Her) - $375

500ml (Aventus for Her) - $530

Guerlain: Tobacco Honey & Neroli Plain Seud - $2.75/ml

Byredo Bal D' Afrique Absolu - $2.5/ml

**Bottles: Ex Nihlo, PDM, Clive Christian, Dior and More!**

(Full Pres) MFK 200ml BNIB Cologne Pour Le Matin - $172

~~(Full Pres) African Leather 75ml - $130~~

(Discontinued Size & Bottle + Cap) 250ml Dior Jasmin Des Anges - $320

(Bottle + Cap) Clive Christian 50ml Woody Floral + Original x Fem - $183

(Bottle + Cap) Ex Nihlo 100ml Gold Immortals EDP + Cologne 352 - $240

(Bottle + Cap) Women's PDM (Valaya, Valaya Ex, Delina, Delina Ex, Athenians, Meloria, Palitane, Safanad, Cassili) - $199

*BIZ STUFF -*

Looking to bundle? Shoot me a message, and I'll try to sweeten the deal 🤝

UPS shipping + insurance included in price 📦 Zelle (Preferred) / PayPal F&F 💳 Ships same or next business day

Please let me know if you need additonal pics or info!

NY -> CONUS

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

7 hours ago$530.00active
5 hours ago$6.00active
5 hours ago$565.00active
5 hours ago$1.72active
5 hours ago$1.72active
5 hours ago$1.72active
5 hours ago$2.50active
5 hours ago$375.00active
5 hours ago$375.00active
5 hours ago$2.75active
5 hours ago$2.75active
5 hours ago$2.50active
5 hours ago$172.00active
5 hours ago$130.00active
5 hours ago$320.00active
5 hours ago$183.00active
5 hours ago$183.00active
5 hours ago$240.00active
5 hours ago$240.00active
5 hours ago$199.00active
5 hours ago$199.00active
5 hours ago$199.00active
5 hours ago$199.00active
5 hours ago$199.00active
5 hours ago$199.00active
5 hours ago$199.00active
5 hours ago$199.00active
5 hours ago$199.00active
5 hours ago$130.00sold
5 hours ago$199.00active
4 hours ago$6.00active
4 hours ago$1.72active
4 hours ago$1.72active
4 hours ago$1.72active
4 hours ago$2.50active
4 hours ago$2.75active
4 hours ago$2.75active
4 hours ago$2.50active
4 hours ago$183.00active
4 hours ago$199.00active

Asking about Silver Mountain Water Cologne 1.72 ml · $2