Parfums de Marly Valaya
View listing2 days ago
36% above market · 1 comp
$4.75/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$203median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Parfums de Marly Valaya over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Parfums de Marly Valaya
View listing2 days ago
36% above market · 1 comp
$4.75/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Valaya
View listing3 days ago
28% above market · 1 comp
$6.40/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Valaya
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.61/ml
Shipping included
Parfums de Marly Valaya
View listing3 days ago
19% above market · 1 comp
$2.93/ml
Shipping included
Parfums de Marly Valaya
View listing3 days ago
16% under market · 1 comp
$2.47/ml
Shipping included
Parfums de Marly Valaya
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$3.60/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Valaya
View listing5 days ago
22% under market · 1 comp
$5.00/ml
Plus $5.00 shipping
Parfums de Marly Valaya
View listing5 days ago
26% under market · 1 comp
$3.50/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Parfums de Marly Valaya | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $47.50 $4.75/ml Shipping not stated | 36% above market · 1 comp | 2 days ago |
Parfums de Marly Valaya | u/jlpazz | 5 ml | decant | $32.00 $6.40/ml Shipping not stated | 28% above market · 1 comp | 3 days ago |
Parfums de Marly Valaya | u/Burrzky | 75 ml | partial bottle used | $190.00 $2.61/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Parfums de Marly Valaya | u/Burrzky | 75 ml | full bottle sealed | $220.00 $2.93/ml Shipping included | 19% above market · 1 comp | 3 days ago |
Parfums de Marly Valaya | u/Burrzky | 75 ml | full bottle used | $185.00 $2.47/ml Shipping included | 16% under market · 1 comp | 3 days ago |
Parfums de Marly Valaya | u/QuadTechy88 | 15 ml | decant | $54.00 $3.60/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Parfums de Marly Valaya | u/kxmxri | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $5.00 shipping | 22% under market · 1 comp | 5 days ago |
Parfums de Marly Valaya | u/kxmxri | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Plus $5.00 shipping | 26% under market · 1 comp | 5 days ago |