Plum Japaonis A65 batch - $6/ml, Clive C 50ml - $183 a pop, Ex Nihlo 100ml - $240, Dior 250ml - $320, African Leather 75ml - $130, 75ml PDM - $199, Aventus and Cologne, SMW, VIW - $1.72/ml, Aventus Absolu - $2.5/ml,Tobacco Honey - $2.75/ml, Bal Afrique Absolu - $2.5/ml, 200ml MFK -$172
Listing photos
28 bottles in this post · 1 sold
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Plum JaponaisTom Ford · Decant · 6 mlDecant · 6 ml$6.00$1.00/mlNo comps yet
Figue ÉrotiqueTom Ford · Full · 250 mlFull · 250 ml$565.00$2.26/mlNo comps yet
Tom Ford
Figue Érotique
“TF Figue Erotique 250ml BNIB - $565 [4 left]”
Aventus CologneCreed · Decant · 1.72 mlDecant · 1.72 ml$1.72$1.01/ml84% under market
$1.72
$1.01/ml
Unusually low — verify before paying
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Report a parsing error
Silver Mountain Water CologneCreed · Decant · 1.72 mlDecant · 1.72 ml$1.72$1.01/mlNo comps yet
“Creed: Aventus, Aventus Cologne, SMW, VIW - $1.72/ml”
Virgin Island WaterCreed · Decant · 1.72 mlDecant · 1.72 ml$1.72$1.01/mlNo comps yet
Absolu AventusCreed · Decant · 2.5 mlDecant · 2.5 ml$2.50$1.00/mlNo comps yet
Love in WhiteCreed · Full · 250 mlFull · 250 ml$375.00$1.50/mlNo comps yet
Aventus for HerCreed · Full · 250 mlFull · 250 ml$375.00$1.50/mlNo comps yet
Aventus for HerCreed · Full · 500 mlFull · 500 ml$530.00$1.06/ml65% under market
$530.00
$1.06/ml
65% under MSRP · medium confidence
MSRP $1,520.00
Message about this bottleReport a parsing error
Tobacco HoneyGuerlain · Decant · 2.75 mlDecant · 2.75 ml$2.75$0.98/mlNo comps yet
Neroli Plein SudGuerlain · Decant · 2.75 mlDecant · 2.75 ml$2.75$0.98/mlNo comps yet
Bal d'Afrique AbsoluByredo · Decant · 2.5 mlDecant · 2.5 ml$2.50$1.00/mlNo comps yet
Pour le Matin CologneMaison Francis Kurkdjian · Full · 200 mlFull · 200 ml$172.00$0.86/ml4% above market
Maison Francis Kurkdjian
Pour le Matin Cologne
“(Full Pres) MFK 200ml BNIB Cologne Pour Le Matin - $172”
$172.00
$0.86/ml
4% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
Jasmin des AngesDior · Full · 250 mlFull · 250 ml$320.00$1.28/mlNo comps yet
Dior
Jasmin des Anges
“(Discontinued Size & Bottle + Cap) 250ml Dior Jasmin Des Anges - $320”
Woody FloralClive Christian · Full · 50 mlFull · 50 ml$183.00$3.66/ml50% under market
Clive Christian
Woody Floral
“(Bottle + Cap) Clive Christian 50ml Woody Floral + Original x Fem - $183”
$183.00
$3.66/ml
50% under retail · medium confidence
Retail $365.50 · Street $310.58
Message about this bottleReport a parsing error
Original X for WomenClive Christian · Full · 50 mlFull · 50 ml$183.00$3.66/mlNo comps yet
Clive Christian
Original X for Women
“(Bottle + Cap) Clive Christian 50ml Woody Floral + Original x Fem - $183”
Gold Immortals EDPEx Nihilo · Full · 100 mlFull · 100 ml$240.00$2.40/mlNo comps yet
Ex Nihilo
Gold Immortals EDP
“(Bottle + Cap) Ex Nihlo 100ml Gold Immortals EDP + Cologne 352 - $240”
Cologne 352 CologneEx Nihilo · Full · 100 mlFull · 100 ml$240.00$2.40/mlNo comps yet
Ex Nihilo
Cologne 352 Cologne
“(Bottle + Cap) Ex Nihlo 100ml Gold Immortals EDP + Cologne 352 - $240”
ValayaParfums de Marly · Full · 75 mlFull · 75 ml$199.00$2.65/ml8% above market
Parfums de Marly
Valaya
$199.00
$2.65/ml
8% above market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
Valaya ExclusifParfums de Marly · Full · 75 mlFull · 75 ml$199.00$2.65/mlNear market
Parfums de Marly
Valaya Exclusif
$199.00
$2.65/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
Delina CologneParfums de Marly · Full · 75 mlFull · 75 ml$199.00$2.65/mlNo comps yet
Parfums de Marly
Delina Cologne
Delina ExclusifParfums de Marly · Full · 75 mlFull · 75 ml$199.00$2.65/mlNear market
Parfums de Marly
Delina Exclusif
$199.00
$2.65/ml
Near market · 2 comps · low confidence
Street $349.99
Message about this bottleReport a parsing error
AthaliaParfums de Marly · Full · 75 mlFull · 75 ml$199.00$2.65/ml43% under market
Parfums de Marly
Athalia
$199.00
$2.65/ml
43% under retail · medium confidence
Retail $348.50
Message about this bottleReport a parsing error
MelioraParfums de Marly · Full · 75 mlFull · 75 ml$199.00$2.65/ml43% under market
Parfums de Marly
Meliora
$199.00
$2.65/ml
43% under retail · medium confidence
Retail $348.50
Message about this bottleReport a parsing error
PalatineParfums de Marly · Full · 75 mlFull · 75 ml$199.00$2.65/ml33% above market
Parfums de Marly
Palatine
$199.00
$2.65/ml
33% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
SafanadParfums de Marly · Full · 75 mlFull · 75 ml$199.00$2.65/ml43% under market
Parfums de Marly
Safanad
$199.00
$2.65/ml
43% under retail · medium confidence
Retail $348.50
Message about this bottleReport a parsing error
CassiliParfums de Marly · Full · 75 mlFull · 75 ml$199.00$2.65/ml37% above market
Parfums de Marly
Cassili
$199.00
$2.65/ml
37% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
African LeatherMémo Paris · sold · Full · 75 mlFull · 75 ml$130.00$1.73/mlsold
Mémo Paris
African Leather
“(Full Pres) African Leather 75ml - $130”
$130.00
$1.73/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Street $199.50
Report a parsing error
Read the original postShowHide
Happy Saturday, everybody. This week has been pretty busy, but I'm back with some awesome deals for ya. As always ... please don't hesitate to ask any questions; happy to answer anything!
📸 - [https://imgur.com/a/u9hyNYx](https://imgur.com/a/u9hyNYx) | [https://imgur.com/a/G1xCun7](https://imgur.com/a/G1xCun7) | [https://imgur.com/a/uN6ECdR](https://imgur.com/a/uN6ECdR)
**Bulk Juice: (100ml Minimum, 50ML MIN FOR PLUM) - Prioritizing 100ml +**
TF Plum Jap A65 (2015 Batch) - $6/ml \[150ml Available\]
TF Figue Erotique 250ml BNIB - $565 \[4 left\]
Creed: Aventus, Aventus Cologne, SMW, VIW - $1.72/ml
Aventus Absolu - $2.5/ml
250ml Flacons (Love in White, Aventus for Her) - $375
500ml (Aventus for Her) - $530
Guerlain: Tobacco Honey & Neroli Plain Seud - $2.75/ml
Byredo Bal D' Afrique Absolu - $2.5/ml
**Bottles: Ex Nihlo, PDM, Clive Christian, Dior and More!**
(Full Pres) MFK 200ml BNIB Cologne Pour Le Matin - $172
~~(Full Pres) African Leather 75ml - $130~~
(Discontinued Size & Bottle + Cap) 250ml Dior Jasmin Des Anges - $320
(Bottle + Cap) Clive Christian 50ml Woody Floral + Original x Fem - $183
(Bottle + Cap) Ex Nihlo 100ml Gold Immortals EDP + Cologne 352 - $240
(Bottle + Cap) Women's PDM (Valaya, Valaya Ex, Delina, Delina Ex, Athenians, Meloria, Palitane, Safanad, Cassili) - $199
*BIZ STUFF -*
Looking to bundle? Shoot me a message, and I'll try to sweeten the deal 🤝
UPS shipping + insurance included in price 📦 Zelle (Preferred) / PayPal F&F 💳 Ships same or next business day
Please let me know if you need additonal pics or info!
NY -> CONUS
Listing history
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Jasmin des Anges 250 ml · $320